Меню
"Мафія"
настільна рольова гра
граємо щоп'ятниці
(Івано-Франківськ)
Кількість учасників - від 8 до 16 людей.
Тривалість однієї гри ~ 1 години
За один вечір - 4-5 ігор

Дата - щоп'ятниці
Час - з 19:00 по 24:00
Місце - кафе/лаунж-бар (уточнюйте по телефону) - Івано-Франківськ

Обов'язкова реєстрація!
Переваги:
- граємо щотижня;
- подарунки під час гри;
- розважальний формат для гарного проведення вечора (не класична і не спортивна гра);
- ведення статистичних даних для кожного гравця;
- подарунки в кінці сезону для кращих та "кращих" гравців в різних категоріях).
Вартість:
100 грн - для учасників клубу
150 грн - для нових гравців (перші 3 вечори)
50% вартості (якщо ви зіграли лише 1 або 2 гри за вечір)

Щоб стати учасником клубу потрібно провести з нами 3 вечори Мафії!)
Короткий опис гри
Гравці сидять за столом, таким чином, щоб всі могли бачити один одного.
Кожен має свій порядковий номер. Тому в процесі гри гравці один одного називають не по іменах (Петя, Вася, Ксеня), а по номеру, котрий йому відповідає!

Існує дві ролі: чорний та червоний житель
Чорний - мафія
Червоний - мирний *

* мирні жителі мають різні можливості
(з описом всіх ролей в грі можна ознайомитись нижче)

Мафія знає всіх своїх гравців, а Мирний житель - знає лише свою роль!
Гра ділиться на дві фази: день та ніч.
Вночі всі рольові гравці виконують свої особливі функції (по черзі).
Вдень кожен гравець має право на: монолог - індивідуальне висловлення своїх думок, здогадів та припущень (30с), загальне обговорення всіма гравцями (2хв), висунення однієї кандидатури на голосування проти конкретного гравця, 1 голос під час голосування проти мафії.

Завдання мафії - не видавати свою чорну ролі в процесі денного обговорення та позбавитись мирних жителів шляхом вбивства вночі і голосуванням вдень!
Завдання мирних жителів - в процесі денного обговорення викрити мафію та переконати червоних гравців більшістю голосів під час голосування вигнати чорних з гри!

Мафія перемагає, якщо після голосування залишається однакова кількість чорних та червоних гравців
Мирні жителі перемагають, якщо в грі не залишається жодного члена мафії.
Детальний опис
всіх можливих ролей:
Мафія
Чорний гравець. Кількість 2-4.
Особливість - щоночі всі гравці мафії прокидаються разом та обирають одну жертву для вбивства (також можна прибрати одного для відвернення уваги, виявлено шпигуна чи по інших причинах). Стріляють з масками на очах, зробивши одночасно, всі живі члени мафії, відповідний рух під час оголошення ведучим номера обраної ними жертви.
Увага! Якщо хоча б один з членів мафії не зробив рух чи зробив його, але не разом з іншими своїми колегами тоді це вважається як промах і жертва залишається в грі!
Завдання мафії - позбавитись мирних жителів шляхом голосування вдень та пострілів вночі, щоб їх кількість дорівнювала кількості живих членів мафії.
Мирний житель (без ролі)
Гравець без жодних особливостей. Кількість 1-4.
Завдання всіх мирних жителів визначити хто з гравців є мафією та вигнати їх на денному голосуванні всіх мафіозі.
Комісар
Мирний житель. Особливість - прокидається вночі та обирає одного гравця, щоб перевірити на чесність (тобто чи є він мафією).
Лікар
Мирний житель. Особливість - прокидається вночі та обирає одного гравця (можна себе), щоб вилікувати від ймовірної смерті. Якщо ж лікар обрав людину в котру цієї ночі стріляли, тоді вона залишається в грі.
Увага! Не можна обирати одного і того ж гравця дві ночі поспіль!
Повія
Мирний житель. Особливість - прокидається вночі та обирає одного гравця (можна себе) для зґвалтування. Її жертва позбавляється права брати участь у денному обговоренні наступного дня.
Увага! Не можна обирати одну і ту ж жертву дві ночі поспіль!
Ніндзя
Мирний житель. Особливість - прокидається вночі та обирає одного гравця (можна себе). Його жертва позбавляється права голосу в голосуванні наступного дня.
Увага! Не можна обирати одну і ту ж жертву дві ночі поспіль!
Маніяк
Грає на своєму боці. Вдень веде себе як звичайний мирний житель.
Особливість - прокидається вночі та вбиває одного гравця на свій розсуд (може влучити як в мирного жителя так і в мафію).
У разі, якщо в грі є ще маніяк і не залишається жодної мафії, тоді перемагають мирні жителі.
Перевертень
Мирний житель до тих пір поки в одну з ночей в нього вистрелять. Тоді він стає мафією та виконує всі її функції! у разі вбивства перевертня ведучий оголошує: "Цієї ночі вбили перевертня, тож в місті стає на одну мафію більше!"
Якщо ж його вигнали на денному голосуванні, тоді гравець покидає гру!
Увага! Забороняється викривати свою роль перевертня!
Шпигун
Мирний житель, котрий видає себе за мафію. Виконує всі її функції, окрім пострілу вночі. Намагається допомогти мирним жителям, таким чином, щоб мафія не змогла визначити шпигуна серед своїх.
Увага! Забороняється викривати свою роль!
Детектив
Мирний житель - помічник Комісара.
Особливість - прокидається вночі та обирає одного гравця, щоб перевірити його на чесність (тобто чи є він мафією). Якщо ж перевірений особа являється мафією, тоді він одразу його і вбиває.
Процес гри
1 ніч
Ведучий оголошує:
- Місто засинає (всі гравці закривають очі масками);
Грає музика
- Прокидається гравець №1 та дивиться свою карту, яка роль йому дісталась в цій грі, далі віддає карту ведучому і засинає (і так кожен гравець по черзі);
- Прокидається мафія (і шпигун, якщо він в грі) та знайомиться між собою
Поки всі сплять мафія (та шпигун) знімають маски і запам'ятовують номери один одного);
- Мафія засинає (мафія одягає маски);
- Прокидається місто (всі гравці знімають маски, музика призупиняється).

1 день
Ведучий оголошує:
- Доброго ранку місто, приступаємо монологу, почнемо з гравця №1 і так далі по порядку. Кожен гравець має 30 сек (+10 сек при потребі) для висловлення своєї думки, позиції, припущення, підозри хто може бути чорним або червоним гравцем та все що дозволяє фантазія. Під час промови гравця іншим гравцям категорично забороняється вступати в діалог! Порушника карається попередженням або штрафом на розсуд ведучого!
(Як правило перший гравець вітається з містом, каже (правдиво або ні) про свою роль, розповідає якусь історію та передає слово гравцю №2, а далі вже кожен наступний розповідає про себе, оцінює попередніх промовців, висуває свої припущення щодо їх ролі та довіру чи недовіру і т.п.);
- Приступаємо до спільного обговорення (2хв) (+1хв при потребі)
Всі гравці можуть розмовляти, вступати в діалоги, суперечки, конфлікти між собою, доводити свою правоту, наводити факти, пояснювати не логічність висловлювань, міміку чи жести інших гравців і т.ін.
- Час для обговорення завершився
Всі гравці припиняють розмовляти. Порушника карається попередження або штрафом на розсуд ведучого!
- Настає ніч - місто засинає (всі гравці закривають очі масками, в);

2 ніч
Грає музика
Ведучий оголошує:
- Місто спить, прокидається мафія (і шпигун, якщо він в грі)
Поки всі сплять мафія (та шпигун) знімають маски та вирішують якого гравця вони приберуть цієї ночі. Повинні це робити тільки жестами та мімікою, але якомога швидше (до 20 сек) та тихіше, щоб не почули мирні жителі (котрі зараз сплять);
- Мафія засинає (і одягає маски);
- Мафія буде стріляти в гравця №1,2,3, ...,16 (ведучий повільно називатиме всі номери гравців хто залишився в грі, а завдання всіх членів мафії, почувши номер гравця котрого вони вирішили прибрати в цю ніч, з маскою на очах одночасно вистрелити спеціальним рухом (зімітувати постріл пальцем). Увага! Якщо хоча б один з живих членів мафії не вистрелив або вистрелив в інший номер гравця, аніж всі інші, тоді мафія промахнулась з пострілом в жертву
- Прокидається лікар
Поки всі сплять лікар знімає маску та показує ведучому на пальцях № гравця котрого він хоче вилікувати.
Якщо лікар обере гравця в котрого цієї ночі вистрелили, тоді він вважається вилікуваним і продовжить гру і ведучий зранку оголосить, що сьогоднішню жертву врятував лікар (але не називаючи номер цього гравця!)
- Лікар засинає (і одягає маску);
- Прокидається комісар
Поки всі сплять комісар знімає маску та показує ведучому на пальцях № гравця котрого хоче перевірити. Ведучий рухом голови вказує комісару чи являється даний гравець мафією.
- Комісар засинає (і одягає маску);
- Прокидається повія
Поки всі сплять повія знімає маску та показує ведучому на пальцях № гравця котрого хоче зґвалтувати цієї ночі. Ведучий зранку оголосить № зґвалтованого гравця, котрий не матиме змоги розмовляти в цей день, але зможе голосувати!
- Повія засинає (і одягає маску);
- Прокидається ніндзя
Поки всі сплять ніндзя знімає маску та показує ведучому на пальцях № гравця котрого хоче позбавити права голосу наступного дня. Обраний гравець не зможе голосувати, але зможе висунути свою кандидатуру;
- Ніндзя засинає (і одягає маску);
- Прокидається маніяк
Поки всі сплять маніяк знімає маску та показує ведучому на пальцях № гравця котрого хоче вбити цієї ночі;
- Маніяк засинає (і одягає маску);
- Прокидається детектив (роль котра рідко використовується в грі)
Поки всі сплять детектив знімає маску та показує ведучому на пальцях № гравця котрого хоче перевірити. Ведучий рухом голови вказує детективу чи являється даний гравець мафією. Якщо цей гравець чорний, тоді детектив автоматично його вбиває.
- детектив засинає (і одягає маску);
- Прокидається місто (всі гравці знімають маски, музика призупиняється).

2 день
Ведучий оголошує:
- Доброго ранку місто, цього ранку в нас наступні новини: ...
Розповідає про події котрі трапились цієї ночі: називає № гравця, котрого було зґвалтовано, позбавили права голосувати, врятованого від пострілу та вбитого перевертня (якщо такі є), а також, що є жертва(и) - гравець №... (жертві надається право останнього слова - монолог на 30 сек, під час якого іншим гравцям задавати питання та вступати діалог категорично заборонено). Після чого гравці котрих вбили покидають гру, можуть знаходитись за столом, але не мають права розмовляти, жестами, мімікою натякати на що-небудь і будь-кому, тобто будь-яким чином впливати на хід подальшої гри! Порушника карається попередженням або дискваліфікацією на наступну гру, на розсуд ведучого!
- Приступаємо до монологів, почнемо з гравця №3 (щодня № зміщується через 1 вперед від попереднього) і так далі по порядку. Кожен гравець має 30 сек (+10 сек при потребі) для висловлення своєї думки, позиції, припущення, підозри хто може бути чорним або червоним гравцем та все що дозволяє фантазія. Під час промови гравця іншим гравцям категорично забороняється вступати в діалог! Порушника карається попередженням або штрафом на розсуд ведучого!
Так як і в перший день гравець оцінює попередніх промовців, висуває свої припущення щодо їх ролі та довіру чи недовіру і т.п., але вже на основі інформації двох днів обговорень, що полегшує створення умовиводів);
- Приступаємо до спільного обговорення (2хв) (+1хв при потребі)
Всі гравці можуть розмовляти, вступати в діалоги, суперечки, конфлікти між собою, доводити свою правоту, наводити факти, пояснювати не логічність висловлювань, міміку чи жести інших гравців і т.ін.
- Час для обговорення завершився
Всі гравці припиняють розмовляти. Порушника карається попередження або штрафом на розсуд ведучого!
- Висунення кандидатур на голосування за вигнання
Починаючи з гравця №3 (щодня № зміщується через 1 вперед від попереднього).
Кожен гравець повинен, без пояснення та обговорення, висунути одну кандидатуру на голосування, навіть якщо номер бажаного гравця вже висунули попередні (повтори допускаються);
- Голосування
Кожен гравець має лише 1 голос на одному голосуванні. Всі зобов'язані проголосувати, окрім людини, котра була позбавлена права голосу ведучим або ніндзьою минулої ночі! У разі якщо хтось не проголосує, то його голос віддається за гравця номер котрого прозвучав останнім під час голосування!
Ведучий озвучує номери всіх гравців висунутих на голосування за виліт та починає процес голосування, повільно називаючи кожен висунутий номер, по порядку з найменшого до найбільшого. Гравці почувши номер проти котрого збираються проголосувати повинні поставити руку на стіл з піднятим великим пальцем та тримати до тих пір поки ведучий не порахує кількість голосів.
У випадку, якщо кілька гравців набрало однакову кількість голосів, тоді кожному з них надається слово (монолог до 30 сек) і відбувається повторне голосування. Якщо ж знову вони набирають однакову кількість голосів, то разом покидають гру та мають право останнього слова (30 сек);
- Настає ніч - місто засинає (всі гравці закривають очі масками);

3 ніч
...
і так далі поки не переможе одна з команд.

P.S.
Мафія перемагає, якщо після голосування залишається однакова кількість чорних та червоних гравців;
Мирні жителі перемагають, якщо в грі не залишається жодного члена мафії.
Call
Close
Close
Extreme Travel
098-94-94-007
066-10-23-032
Реєстраційна форма
Реєстрація на найближчу гру "Мафія"
Імя та прізвище
Номер телефону
Дата народження
Для іменинників подарунки)
Натискаючи кнопку "Зареєструватись", Ви надаєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda