Меню
Extreme Travel
Відгуки
Пишіть про враження котрі Ви отримали
разом з Extreme Travel
Олег Стебеляк
@o_stebelyak_
Івано-Франківськ
Мій досвід з організацією різних заходів - не великий. Роман Яцина, віддається кожній подорожі сповна, продумує деталі та розвиток подій завчасно, а деколи й спонтанно (їхали з ним на Говерлу, а закінчили все купанням в річці)

Extreme Travel - це просто назва, сам кайф від компанії людей які в цьому замішані.
Дана Малярчук
@v_danochka
Коломия
Перший раз я звернулась до "Extreme Travel" за сертифікатом на подарунок. Та згодом сама спробувала рафтинг, вперше занурилась в печеру, піднялась на Говерлу... кожна поїздка це щось неймовірне, нові емоції, нові друзі та враження. Однозначно життя відкриває свої нові грані, а допомагають в цьому
люди-професіонали.
Неля Заліська
@nelyazaliska
Івано-Франківськ
"Extreme Travel" - для когось це просто назва, а для когось це можливість пізнати та спробувати щось нове, змінити свій світогляд і отримати море позитивних вражень. Це насамперед нові знайомства з людьми, веселе та пізнавальне проведення часу.
Я почала із катання на квадроциклах, після чого зрозуміла, що хочу отримувати від життя тільки позитивні емоції))

Іра Ошуст
@iryna_oshust
Львів
"Extreme Travel" - для мене це не просто організація різного роду крутих активів, для мене це екстримальна сім'я, класні друзі і просто однодумці. Якщо гори підкорювати - то тільки з ними, якщо стрибати з парашутом, з мосту і просто стрибати - то тільки з ними, якщо вляпатися у нові пригоди - то тільки з ними!!!
Бо справжній екстрим - то вони)
Таня Шаваровська
@shavarovskatania
Івано-Франківськ
Замовляла в компанії "Extreme travel" корпоративну поїздку для своїх працівників.
Вразила професійність Романа, тому що було продумано все до останньої деталі. Всі працівники залишились задоволені, натхненні новими враженнями. Планую далі звертатись для підняття корпоративного духу в нашій команді і для своїх власних поїздок!
Extreme travel - це завжди щось нове, це надійно, весело, цікаво, екстримально, драйвово!

Іра Чернелицька
@ira_chernelytska
Івано-Франківськ
Адреналін, драйв, екстрим і неймовірні, непередавані відчуття свободи і легкості - все це про польоти на літаку разом з найкрутішою командою професіоналів Extreme Travel

А так відгуки відгуками...але я дуже рада що познайомилась з Романом) бо якби не він...то мої пунктики не викреслювались з мого списку так швидко )

Залишіть свій відгук
Ім'я та прізвище
Місто
Відгук
Ваш інстаграм
Натискаючи кнопку "Готово", Ви надаєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda